Maç istatistikleri: Aston Villa 1-2 Manchester City

Adamla tanışmak ve onun en iyi futbolcu olmasına yardım etmek için sabırsızlanıyorum… takım için."

Kittle’ın Kingsford noktası, "Duman Yüzüğünün Kralı," Lions sıkı son T.J. ile ızgara yapmayı profesyonel güreş benzeri bir atışa dönüştürdüğü için çok eğlenceli. Hockenson, Iowa’daki eski takım arkadaşı. Kittle, içindeki Dwayne’i bile kanalize ediyor "Kaya" Johnson’ın sonunda.

"Lige girip gerçekten güzel bir ızgara aldığımda, odun peletlerini kullanmayı sevdim çünkü çok kolay ve daha lezzetliydi," dedi kedicik. "Haftada dört gece ızgara yaptığım gerçeği benim için akıllıca değildi ve bu ilişkiye atladım."

Kittle, ızgara becerilerinin çoğunu babasından aldığını ve bir gün aynı seviyede tavuk göğsü yapmayı umduğunu söyledi. Kittle’ın kendi tercih ettiği ızgara kombinasyonu, pastırma sarılı fileto, Brüksel lahanası ve patates püresidir. Ne yaparsa yapsın, Kittle bir şeyi kesin olarak biliyor: "Kesinlikle T.J.’den daha iyiyim. ızgarada ve bagaj kapağında."

Kittle, NFL’nin en baskın oyuncularından biri olarak ortaya çıkarak taraftarlara saha dışında mutlu zaman geçirmeyi gerçekten sevdiğini gösterdi ve bu aynı zamanda onu ligin en popüler oyuncularından biri yaptı.

"Buna şaşırdım, evet. Ekstra bir şey yapmaya çalışmıyorum. Her gün kendim olmaya çalışıyorum. Benim için iyi çalıştı" Kittle dedi. "İnsanların benim pozitifliğim ve iyimserliğimle bağlantı kurduğunu düşünüyorum – ve ben biraz aptalım. Ben özünde bir çocuğum ve küçük şeylerden zevk alıyorum. Ben sadece özgün olmaya çalışıyorum ve insanlar bunu takdir ediyor."

Jimmy Garoppolo’nun San Francisco’daki geleceği "kasvetli."

CBS Sports’tan Jason La Canfora’ya göre, 49ers’ın 2021 NFL Taslağı sırasında bir noktada görevdeki oyun kurucuyu hareket ettirmesi bekleniyor ve Garoppolo’nun hafta sonu bitmeden Körfez Bölgesi’nden çıkması bekleniyor.

49ers’ın Jimmy Garoppolo’yu draft öncesi veya draft sırasında transfer etmek için büyük çaba göstereceğine dair diğer GM’ler arasında ve sektör genelinde çok güçlü bir beklenti. 5 QB’nin 1. turda gitmek üzere olduğu zamanlama harika değil, ancak Jimmy G’nin geleceği https://1xbetgiris.top/ şimdi kasvetli görünüyor

— Jason La Canfora (@JasonLaCanfora) 27 Nisan 2021

30 yaşındaki Garoppolo, 49ers’ın bu yılki draftta 3 numaralı genel seçim için gelecekteki iki ilk tur seçimini Dolphins’e takas etmeye karar vermesinden bu yana takas söylentilerine konu oldu. Raporlar, 49ers’ın drafta giren iki oyun kurucudan birinde yüksek olduğunu gösteriyor: Alabama’dan Mac Jones ve Kuzey Dakota Eyaletinden Trey Lance.

DAHA: NFL Mock Draft – San Fran’e 3 Numara kim gidiyor?

Yakın zamanda Garoppolo’nun geleceği hakkında soru sorulduğunda, baş antrenör Kyle Shanahan kesin bir açıklama yapmayı reddetti.

Garoppolo’nun şu anki anlaşmasında, önümüzdeki iki sezon boyunca yılda yaklaşık 25 milyon dolar olan ve San Francisco’nun onu takas etme kabiliyetini engelleyen bol miktarda parası var. Herhangi bir anlaşma muhtemelen bir sözleşmenin yeniden yapılandırılmasını içerecektir.

Garoppolo’nun kariyeri, hem üst düzey oyun kurucu oyunu hem de sakatlıklar içeren karışık bir çanta oldu ve pasör 2020’de ayak bileği sorunlarıyla dokuz maçı kaçırdı.

San Francisco bu hafta sonu bir QB1 ile çıkarken, neredeyse kesinlikle Jimmy GQ olmayacak.

Maç istatistikleri: Aston Villa 1-2 Manchester City

John Stones, Manchester City’nin Aston Villa’ya karşı oynadığı maçın devre yarısından kısa bir süre önce oyundan atıldığı için Villa Park sahasından zorla çıkarken Pep Guardiola’nın dördüncü hakem Anthony Taylor’ı azarladığı görülüyordu.

Katalan defalarca Jacob Ramsey’ye stoperinin yaptığı meydan okumayı taklit etti ve şüphesiz İngiltere uluslararası Stones’un kırmızı kartı hak etmediğini savundu.

Guardiola’nın nihayet geri çekilmesi beş dakikanın en iyi kısmını aldı ve şampiyonluk yarışının tekrar açılma tehdidi üzerinde belirdi.

Bu, sonucun önemli olduğu bir oyundu; Eğer işler belli bir yöne giderse, City’nin nihai kaderinin tanımlanabileceği yer.

Süper Lig’in alacağı her şey buydu.

Çarşamba günkü çatışma, City’nin protestolar ve U dönüşleriyle dolu 48 saatlik bir kasırgadan kurtulmasına ve en iyi yaptıkları şeye geri dönmesine izin verdi: futbol maçları kazanma.

Ve sonunda ziyaretçiler zirveye çıksa da, John McGinn’in sadece 21 saniye sonra Villa için attığı gol, taraftarların sevdikleri oyun için neden bu kadar çok savaştığını gösterdi.

Getty